Obchod

Vitajte v našom obchode. Tu nájdete všetky naše produkty: detské hračky, montessori busy board, detská posteľ domček – rôzne druhy a farby, učiaca veža, poličky, stoličky, dekoračné vence, vianočné drevené stromčeky a iné.

Milí naši zákazníci a návštevníci nášho obchodu! S blížiacim sa príchodom Vianoc sa nám bohužial predlžuje čas výroby a dodania jednotlivých produktov. Samozrejme, že každú jednu Vašu objednávku vyrobíme s láskou a vybavíme, len sa prosím informujte telefonicky alebo mailom o termíne dodania, nakoľko je možné, že niektoré objednávky budú dodané až po Vianociach. Ďakujeme pekne za pochopenie, a tešíme sa na Vás!

Prajeme príjemné nakupovanie!

Milí naši zákazníci a návštevníci nášho obchodu! S blížiacim príchodom Vianoc sa nám bohužial predlžuje čas výroby a dodania jednotlivých produktov. Samozrejme, že každú jednu Vašu objednávku vyrobíme s láskou a vybavíme, len sa prosím informujte telefonicky alebo mailom o termíne dodania, nakoľko je možné, že niektoré objednávky budú dodané až po Vianociach. Ďakujeme pekne za pochopenie, a tešíme sa na Vás! Skryť