Obchod – shop

Vitajte v našom malom obchode. Tu nájdete všetky naše produkty: detské domčekové a iné postele, učiace veže, domčekové poličky, stoličky a stolíky, dekoračné vence, vianočné drevené stromčeky a iné. V prípade, že máte záujem o rôzne farebné kombinácie, napíšte nám Vašu predstavu do poznámky v objednávke alebo nám napíšte mail.

OZNAM – OBJEDNÁVKY VIANOCE:

VIANOCE – Milí naši zákazníci a návštevníci obchodu, teší nás Váš záujem o naše produkty. Vzhľadom na veľký počet objednávok v tomto previanočnom období, sa nám už bohužial zaplnili všetky termíny na výrobu setov (detské stoličky, poličky, stolíky), učiacich veží a aj postelí s dodaním do Vianoc. Objednávky samozrejme príjmame aj naďalej, takže ak Vám set, učiaca veža či posteľ neponáhľa, radi Vám ich vyrobíme v Novom roku.
Ďakujeme za pochopenie.

V prípade, že máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovovej ponuky – kliknite prosím SEM – cenová ponuka.

Naše originalnevecicky:

Kategórie
Triediť podľa obľúbených
Filters Sort
1 2 4

Výber z našich obľúbených produktov:

Nahliadnite do nášho portfólia nižšie. Medzi Vaše obľubené produkty patria hlavne domčekové postele, učiace veže a detské sety do izbičiek. Na výber máte rôzne veľkosti a farebné kombinácie. Do budúcna plánujeme rozšíriť naše portfólio o viac designových kúskov. Máte sa určite na čo tešiť.

Ukážky našich postelí:

Print Friendly, PDF & Email