O nás

Kto sme a odkiaľ prichádzame

Sme mladá veselá rodina pochádzajúca z mesta Nitry. Peter je vyštudovaný rezbár a stolár, flegmatik prvého stupňa. Čo sa týka mňa, som klasická „závisláčka“ na výrazných rúžoch a čiernej očnej linke. Vyštudovala som UKF v Nitre a po ročnej materskej „dovolenke“ (úprimne, naozaj doteraz nerozumiem kto konkrétne a z akého dôvodu to nazval dovolenka) som sa vrátila do práce. Manželmi sme sa stali v máji 2018 a v práve v tom období sme sa rozhodli, že rozbehneme aj našu stránku, e-shop a skromný blog. Ako prvé sme začali s výrobou postelí a postieľok pre deti v tvare domčeka, postupne sme prešli na veľmi atraktívne učiace veže a nábytok do detskej izbičky. Všetky naše výrobky sú zhotovené na mieru, vyrobené z kvalitného dreva a riadne opracované. Navyše prešli aj záťažovým testom menom „Amelia“ – naša dcéra testovala každý jeden kúsok predtým ako sme spustili jeho výrobu.

Milujeme drevo, handmade veci, Montessori pomôcky. Sme mladí, moderní a kreatívni. Radi experimentujeme, vymýšľame nové veci a nepoznáme limity – to by bolo veľmi v skratke niečo o nás.

Ak Vás zaujíma ako vznikajú naše výrobky a čo konkrétne ponúkame, pozrite si Ako vyrábame a Obchod. A v prípade, že sa chcete dovedieť viac o našich životoch, pozrite si náš Blog.

Tešíme sa na Vás.

Peťo, Janka a Meli

Print Friendly, PDF & Email

Milí naši zákazníci a návštevníci obchodu, veľmi nás to mrzí, ale vzhľadom na veľký počet objednávok, sa nám predĺžila doba výroby a dodania na 4-6 týždňov odo dňa vytvorenia objednávky. Teší nás Váš záujem o naše produkty a ďakujeme za pochopenie. Skryť