O nás

Kto sme a odkiaľ prichádzame

originalnevecicky.sk – sme mladá rodinná firma. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2018. Peter je vyštudovaný umelecký rezbár a stolár. Všetky naše produkty a výrobky prechádzajú jeho rukami. Od nákupu materiálu, samotná stolárska práca, rezanie, brúsenie, lakovanie a skompletizovanie objednávok až po ich expedíciu – to všetko má na starosti on. Ja, Jana, mám zase na starosti celú administratívnu časť – tvorbu a údrbžu našej stránky, evidenciu Vašich objednávok, e-mailovú komunikáciu, vypracovnie cenových ponúk a správu sociálnych sietí. Do nášho teamu patria ešte naše dve deti – Amelia a Petra. Tie sa starajú zase o “crash testy” a testovanie kvality :).

Na Slovensku pôsobíme len krátko, ale za ten čas sme stihli vyrobiť už stovky učiacich veží, detských setov nábytku a postelí. Každým rokom sa snažíme posunúť kvalitu našich výrobkov ešte viac dopredu.

Milujeme drevo, handmade veci, Montessori pomôcky. Sme mladí, moderní a kreatívni. Radi experimentujeme, vymýšľame nové veci a nepoznáme limity.

Naša výroba

Všetky naše drevené produkty sú ručne a riadne spracované. Ako materiál na naše postele, poličky, knižnice a učiace veže používame len kvalitný prírodný masív (smrek, buk príp. iné na želanie zákazníka), na detské stoličky a stolíky kombinácie MDF a masívu. Práca s drevom je náročná, ale my ju proste milujeme.

Prírodná verzia v našej ponuke znamená že drevo je riadne opracované, brúsené, tmelené a následne znova do hladka obrúsené. Táto verzia dreva nie je inak povrchovo upravovaná. Samozrejme Vám vieme na želanie prírodnú verziu riadne povrchovo ošetriť, či už nalakovať matným/priesvitným lakom, navoskovať – zaleží len na Vás. Ak Vás zaujala “lakovaná – farbená” verzia, v tom prípade si viete vybrať z množstva odtieňov a farieb, s ktorými pracujeme. Farby, ktoré používame spĺňaju európsku normu pre povrchovú úpravu hračiek podľa STN EN 71/3 pre priamy styk so suchými potravinami a hračkami aj pre deti do 3 rokov.

originalnevecicky

Vedzte, že každý jeden produkt, ktorý nájdete u nás vieme zhotoviť v akejkoľvek veľkosti, romeroch a farbe. Nepoznáme “atypický rozmer”, lebo každý rozmer je ten VÁŠ.

originalnevecicky

Ak máte zálusk na iný kúsok, ktorý zatiaľ nemáme v ponuke, pošlite nám fotku, a spolu niečo vymyslíme. Píšte, volajte, informujte sa. A v prípade, že máte záujem a cestu okolo, kľudne sa u nás zastavte. Môžete si prísť pozrieť naživo našu výrobu a osobne doladiť detaily.

Tešíme sa na Vás.

Peťo, Janka, Meli a Peťka

Print Friendly, PDF & Email