Ako vyrábame

Výrobky z dreva

Všetky naše drevené produkty sú ručne a riadne spracované. Ako materiál používame len kvalitný prírodný masív (smrek, buk príp. iné na želanie zákazníka). Nepracujeme, a ani neplánujeme vyrábať z iných materiálov ako sú drevotrieska, MDF a iné. Práca s prírodným drevom je náročná, ale my ju proste milujeme.

drevo

Prírodná verzia v našej ponuke znamená že drevo je riadne opracované, brúsené, tmelené a následne znova do hladka obrúsené. Táto verzia dreva nie je inak povrchovo upravovaná. Samozrejme Vám vieme na želanie prírodnú verziu riadne povrchovo ošetriť, či už nalakovať matným/priesvitným lakom, navoskovať – zaleží len na Vás. Ak Vás zaujala „lakovaná – farbená“ verzia, v tom prípade si viete vybrať z množstva odtieňov a farieb, s ktorými pracujeme. Farby, ktoré používame spĺňaju európsku normu pre povrchovú úpravu hračiek podľa  STN EN 71/3 pre priamy styk so suchými potravinami a hračkami aj pre deti do 3 rokov.

colors

Vedzte, že každý jeden produkt, ktorý nájdete u nás vieme zhotoviť v akejkoľvek veľkosti, romeroch a farbe. Nepoznáme „atypický rozmer“, lebo každý rozmer je ten VÁŠ.

Ak máte zálusk na iný kúsok, ktorý zatiaľ nemáme v ponuke, pošlite nám fotku, a spolu niečo vymyslíme. Píšte, volajte, informujte sa. A v prípade, že máte záujem a cestu okolo, kľudne sa u nás zastavte. Dáme kávu, čaj, víno alebo koláč. Môžete si prísť pozrieť naživo našu výrobu a osobne doladiť detaily. Budeme len radi, čakáme Vás.

Print Friendly, PDF & Email