Naše produkty

Výrobky z dreva a iných

Ďakujeme, že sa zaujímate o naše produkty – výrobky z dreva. V tejto kratučkej stránke by som Vám rada zhrnula niečo málo o našich produktoch. Nie je ich veľa ako v iných e-shopoch. Ale za to, každá jedna drevená vec, každý jeden kúsok je robený u nás doma v Nitre – Horných Krškanoch, rukami môjho muža. V našej dielni, dole vzadu na záhrade. A každá z nich je ručne maľovaná, skladaná, lepená buď tam dole pri peci alebo u nás v obývačke. Je tam láska, cit a odhodlanosť.

originalne vecicky
originalne vecicky

Vedzte, že každý jeden produkt, ktorý nájdete u nás vieme zhotoviť v akejkoľvek veľkosti, romeroch a farbe. Nepoznáme „atypický rozmer“, lebo každý rozmer je ten VÁŠ. Navyše, nemusíme čakať na rôznych subdodávateľov a iných zhotoviteľov dlhé týždne, nakoľko jedinými výrobcami sme my.

Chcete mať nábytok vyrobený podľa Vašich vysnívaných predstáv? Alebo ste milovníkom personalizovaných detských hračiek? Prípadne máte zálusk iný kúsok čo nemáme zatiaľ v ponuke? Pošlite nám fotku, a spolu niečo vymyslíme. Píšte, volajte, informujte sa. A v prípade, že máte záujem a cestu okolo, kľudne sa u nás zastavte. Dáme kávu, čaj, víno alebo koláč. Môžete si prísť pozrieť naživo našu výrobu a osobne doladiť detaily. Budeme len radi, čakáme Vás.

Print Friendly, PDF & Email

Milí naši zákazníci a návštevníci nášho obchodu! S blížiacim príchodom Vianoc sa nám bohužial predlžuje čas výroby a dodania jednotlivých produktov. Samozrejme, že každú jednu Vašu objednávku vyrobíme s láskou a vybavíme, len sa prosím informujte telefonicky alebo mailom o termíne dodania, nakoľko je možné, že niektoré objednávky budú dodané až po Vianociach. Ďakujeme pekne za pochopenie, a tešíme sa na Vás! Skryť