Ako vyrábame

Výrobky z dreva a iných

Ďakujeme, že sa zaujímate o naše produkty – výrobky z dreva. V tejto kratučkej stránke by som Vám rada zhrnula niečo málo o našich produktoch. Nie je ich veľa ako v iných e-shopoch. Ale za to, každá jedna drevená vec, každý jeden kúsok je robený u nás doma v Nitre – Horných Krškanoch, rukami môjho muža. V našej dielni, dole vzadu na záhrade. A každá z nich je ručne maľovaná, lakovaná, čapovaná a skladaná buď tam dole pri peci alebo u nás v obývačke. Je tam láska, cit a odhodlanosť.

originalne vecicky
originalne vecicky

Vedzte, že každý jeden produkt, ktorý nájdete u nás vieme zhotoviť v akejkoľvek veľkosti, romeroch a farbe. Nepoznáme „atypický rozmer“, lebo každý rozmer je ten VÁŠ. Navyše, nemusíme čakať na rôznych subdodávateľov a iných zhotoviteľov dlhé týždne, nakoľko jedinými výrobcami sme my.

Chcete mať nábytok vyrobený podľa Vašich vysnívaných predstáv? Alebo ste milovníkom personalizovaných detských hračiek? Prípadne máte zálusk iný kúsok čo nemáme zatiaľ v ponuke? Pošlite nám fotku, a spolu niečo vymyslíme. Píšte, volajte, informujte sa. A v prípade, že máte záujem a cestu okolo, kľudne sa u nás zastavte. Dáme kávu, čaj, víno alebo koláč. Môžete si prísť pozrieť naživo našu výrobu a osobne doladiť detaily. Budeme len radi, čakáme Vás.

Print Friendly, PDF & Email

Milí naši zákazníci a návštevníci obchodu, veľmi nás to mrzí, ale vzhľadom na veľký počet objednávok, sa nám predĺžila doba výroby a dodania na 4-6 týždňov odo dňa vytvorenia objednávky. Teší nás Váš záujem o naše produkty a ďakujeme za pochopenie. Skryť