Montessori požičovňa

Ak rozmýšľate nad investíciou do nových ´vecičiek´ a hračiek pre Vaše deti, ale nie ste si istý či je produkt vhodný a či Vašu ratolesť naozaj zaujme – sme tu pre Vás. Otvorili sme v Nitre novú požičovňu detských Montessori pomôcok a hračiek.

Montessori požičovňa v Nitre

Prečo požičať?

  • Má vaše dieťa senzitívne obdobie na nejakú oblasť, ktorú chcete podporiť?
  • Nechcete hneď investovať do drahej hračky či pomôcky?
  • Želáte si najprv hračku či pomôcku odskúšať v pohodlí domova?
  • Nechcete doma hromadiť veľa detských hračiek, ale zároveň túžite deťom obohatiť životný priestor  “inou” hračkou či pomôckou ?

Tak naša Montessori požičovňa je to pravé miesto, ktoré Vám to umožní. Hračky a pomôcky, ktoré ponúkame majú edukatívny charakter. Podporujú koordináciu rúk, stimuláciu jemnej motoriky a taktiež podporujú kognitívne a socialné zručnosti detičiek.

Do ponuky požičovne sme zaradili aj naše veľmi obľubené detské sety nábytku.

Pevne veríme, že si u nás vyberiete to pravé pre Vaše dieťatko a podporíte ho v jeho senzitívnych obdobiach aj vďaka našej ponuke pomôcok.

Podmienky požičovne

Pomôcky je možné zapožičať po dohovore na dobu 7, 14 dní alebo 1 mesiac. Odovzdanie pomôcok si dohodnite vopred telefonicky na čísle +421908590089 príp. +421904140467, alebo mailom na: obchod@originalnevecicky.sk. V dohodnutý čas vám budú pomôcky vydané u nás na dielni – originalnevecicky.sk, Montessori požičovňa, na adrese: Roľnícka 18, 94905 Nitra.

Všetky pomôcky sú starostlivo vydezinfikované po i pred každým prevzatím dezinfekčnými prostriedkami.

Za požičanie väčších produktov (triangel, veža, hojdačka a detský set) sa berie vratná záloha v hodnote 20 Eur/za 1 ks. Tá Vám bude následne vyplatená prí vrátení pomôcok.

Zákazník sa pri prevzatí zaväzuje, že v prípade znehodnotenia pomôcky nahradí tento kus novou identickou pomôckou alebo uhradí nákupnú cenu pomôcky.

Ponuku pomôcok a hračiek sa snažíme stále rozširovať. Ak hľadáte niečo, čo by ste si priali požičať a nevidíte to v našej ponuke, neváhajte nám napísať. Možno ešte nie je nahodená, ale máme ju.

Cenník

Ceny jednotlivých produktov uvádzame nižšie. Ponuku drobných drevených hračiek budeme aktualizovať v priebehu nasledujúcich dní.

Print Friendly, PDF & Email