• Z akého dreva vyrábate Vaše produkty?

  Ako materiál používame len kvalitný prírodný masív (smrek, buk príp. iné na želanie zákazníka). Nepracujeme, a ani neplánujeme vyrábať z iných materiálov ako sú drevotrieska, MDF a iné.

 • Nenašiel som vhodný rozmer postele či nábytku.

  Každý jeden produkt, ktorý nájdete u nás Vam vieme zhotoviť v akejkoľvek veľkosti a romeroch. Každú špecifickú požiadavku na posteľ si vopred nakreslíme pomocou technického výkresu, kde môžeme sledovať príp. kritické body, uchytenie a pod. Takto Vám vieme zaručiť precíznosť a bezpečnosť aj pri atypických rozmeroch.

 • Viete mi vyrobiť aj zásuvku k posteli? Ako si ju mám objednať?

  Áno, k posteliam Vám vieme vyrobiť aj veľmi praktickú zásuvku. Tá Vám môže poslúžiť ako prístelka k hlavnej posteli, nakoľko sa v zásuvke nachádza aj pevný latkový rošt. Prípadne môžete zásuvku využiť ako úložný a odkladací priestor. Cena za zásuvku sa mierne líši od celkových rozmerov postele, preto Vám veľmi radi pošleme kompletnú cenu za posteľ aj so zásuvkou mailom. Objednávka bude taktiež následne evidovaná prostredníctvom mailu.

 • Čo znamená verzia – prírodné drevo? Ako je drevo ošetrované?

  Prírodná verzia v našej ponuke znamená že drevo je riadne opracované, brúsené, tmelené a následne znova do hladka obrúsené. Táto verzia dreva nie je inak povrchovo upravovaná. Samozrejme Vám vieme na želanie prírodnú verziu riadne povrchovo ošetriť, či už nalakovať matným/priesvitným lakom alebo navoskovať – zaleží len na Vás. Cena za tento úkon je na požiadanie.

 • Čo znamená verzia- lakovaná / farbená?

  Lakovaná – farbená verzia znamená že drevo je lakované farbou. U nás si viete vybrať z množstva odtieňov a farieb, s ktorými pracujeme. Farby, ktoré používame spĺňaju európsku normu pre povrchovú úpravu hračiek podľa  STN EN 71/3 pre priamy styk so suchými potravinami a hračkami pre deti do 3 rokov. Farbu nenanášame štetcom ani valčekom, ale lakýrnickou technikou – striekaním náteru profesionálnou vzduchovou pištolou.