• Keď si objednám posteľ, príde mi v demonte?

    Štandardne nosíme naše postele osobne. Cena za dopravu a prípadnú montáž postele závisí od vzdialenosti a je zahrnutá v nezáväznej cenovej ponuke. Ak z osobných alebo pracovných dôvodov nemôžeme posteľ priniesť, tak v tom prípade využívame služby nášho cargo prepravcu, ktorý Vám posteľ prinesie v polomonte. Montáž nie je zložitá, nakoľko naše postele Vam predskladáme u nás na dielni, vrátane zásuvky, ktorá príde už kompletne zmontovaná. K montáži je potrebná základná sada bitov a nadstavcov. Všetok spojovací materiál Vám dodáme v balíku spolu posteľou. Cenu za dopravu cargo prepravcom Vám pošleme mailom.

  • Aký je rozdiel medzi setom Bunny a Zajko?

    Určite ste sa zamysleli už aj nad tým, prečo sa tieto naše dve verzie volajú rovnako? Je to pre to, že v každom prípade sa jedná o stoličku s uškami v tvare zajačika. Verzia Bunny je detská séria inširovaná moderným škandinávskym štýlom. Jej nohy sú vyrobené z guľatiny, a uši mierne tvarované. Má však nižšiu nosnosť ako verzia Zajko. Verzia Zajko je taký náš klasický slovenský Zajac. Uši majú rovnejší tvar a nohy su vyrábané z drevených dosiek. Tým pádom má stolička vyššiu nosnosť, stabilitu a zároveň pôsobí masívnejšie.

  • Aký je rozdiel medzi postelou Domček Classic a Posteľ Miška?

    Hlavný rozdiel je typ použitého materiálu. Posteľ domček Classic je vyrábaná z drevených hranolov s rozmermi 6×4 cm, pričom posteľ Miška je vyrobená z drevených dosiek so šírkou 2,8 cm. Ďalší rozdiel je samozrejme typ striešky – posteľ Miška ju má designovo zošikmenú na jednu stranu, strieška domčeku Classic je rovnomerne rozložená a na vrchu je spojená priečnym hranolom.